Moje léto, jedině s filmem!

8. srpna 2015 v 14:21 | Nikii |  Kutloch

Léto s filmem

Ale takové počasí bych si nechala líbit...

A tak jsem si nějak řekla, že pro mě není léto, když pobývám delší dobu na slunci, nebo, když bych musela ležet někde na pláži u moře. Na to nějak nejsem stavěná. Pro mě je léto létem, když mohu sledovat filmy a číst. Tak nějak to mu byl a bude. Všechno to začalo před třemi lety, kdy mé oči poprvé spatřily famózní seriál Akta X. To jsem každý večer šla s notebookem ven, sednout si a při hvězdách sledovat Akta X.

O rok později to bylo hororové léto. Tentokrát jsem spatřila několik desítek hororů. Začala jsem osmdesátými léty, která toho nabízejí mnoho. Byla to například Noční můra z Elm Street, nebo Pátek třináctého. V osmdesátých letech jsem strávila nejvíce času, pak jsem se podívala do devadesátých let, kde mě nejvíce zaujal Šestý smysl. Nakonec jsem dala zpátečku a podívala se i do sedmdesátých a šedesátých let.

Minulý rok, jsem zase léto věnovala francouzským komediím, které vás pokaždé rozesmějí a to i v té nejsmutnější chvíli. To jsem byla doslova unešená filmy s francouzským komikem Pierre Richardem a skupinou Les Charlots.

No a letos? Tento rok? Rok 2015? Vrátila jsem se ke svým starým kořenům a sleduji akční filmy. Ty největší klasiky. Už jako malá jsem měla takovou dobrou trojku a ta dobrá trojka značila tři dobré filmy, a těmi byli Predator, Terminator a Vetřelec, no samozřejmě i všechny jejich ostatní díly. Akorát za ta léta jsou zcela v jiném formátu a jinak zní. Dívat se totiž na nějaký film ve vysoké kvalitě a navíc v originálním znění, ve vás vytvoří ještě větší cit k filmu.

Tak tokové je vždycky moje léto. Léto s filmem... a když léto skončí, jsem pokaždé neopálená, ale no a co? Mě to nijak nevadí, protože, já jsem za ten čas s filmem ráda a rozhodně bych ho nevyměnila za to, abych se dvě hodiny pekla na slunku. To už tedy radši nějaký ten biják!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama